Vlakovi Peking-Changchun

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Više od 24 para vlakova prometuju između Pekinga i Changchuna. Među njima, 10 parova su brzi vlakovi kojima je potrebno 5 do 7½ sati za cijelo putovanje. Ostalo su vlakovi normalne brzine, uključujući i noćne vlakove, koji traju od 8 do 14 sati.

je li kina sigurna zemlja

Brzi vlakovi Peking–Changchun

Brze činjenice

  • Udaljenost: 1.001–1.164 kilometra (622–723 milje)
  • terminali: Željeznička stanica u Pekingu , Južni kolodvor u Pekingu , željeznički kolodvor Changchun, željeznički kolodvor Changchun West
  • Trajanje: 5-7½ sati
  • Glavna stajališta: Qinhuangdao, Jinzhou, Shanhaiguan, Shenyang, Tangshan

Raspored brzih vlakova od Pekinga do Changchuna

(Ažurirano 11. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
D29 06:34 13:13 6 h 39 min
G237 14:30 sati 19:42 5 h 12 min
D23 15:33 22:10 6 h 37 min
G239 pet popodne 21:59 4 h 59 min

Gornji raspored je samo za vašu referencu. Provjerite ažurirane rasporede od Pekinga do Changchuna.



Raspored brzih vlakova od Changchuna do Pekinga

(Ažurirano 11. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
D24 07:46 14:14 6 h 28 min
G240 11:30 16:29 4 h 59 min
D22 16:00 sati 22:12 6 h 12 min
G384 16:45 22:53 6 h 8 min

Cijene karata za brzi vlak od Pekinga do Changchuna

Vrsta vlaka Poslovna klasa Vrhunska klasa Prvi razred Drugi razred
G Vlak 1363,5 JPY (196 USD) 812,5 JPY (118 USD) 708,5 JPY (103 USD) 433 JPY (63 USD)
D Vlak - - 426 JPY (62 USD) 265,5 JPY (39 USD)

Vlakovi normalne brzine Peking–Changchun

Brze činjenice

  • terminali: Željeznička stanica u Pekingu , željeznički kolodvor Changchun
  • Trajanje: 8-14 sati
  • Glavna stajališta: Qinhuangdao, Jinzhou, Shanhaiguan, Shenyang, Tangshan

Rasporedi vozova normalne brzine od Pekinga do Changchuna

(Ažurirano 11. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
Z157 05:58 14:55 8 h 57 min
K1023 16:23 06:18 13 h 55 min
Z61 22:10 06:35 8 h 25 min

Gornji raspored je samo za vašu referencu. Provjerite ažurirane rasporede od Pekinga do Changchuna.

Rasporedi vozova normalne brzine od Changchuna do Pekinga

(Ažurirano 11. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
T298 00:06 11:23 11 h 17 min
Z62 21:58 06:08 8 h 10 min
Z118 23:46 08:36 8 h 50 min

Cijene karata za uobičajeni brzi vlak od Pekinga do Changchuna

Superior Soft Sleeper Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
773 JPY (112 USD) 386 JPY (56 USD) 248 JPY (36 USD) 128,5 JPY (19 USD)

Letovi Peking–Changchun u odnosu na vlakove

Letovi između Pekinga i Changchuna traju 1 do 2 sata. Međutim, zrakoplovna karta je skuplja od karte za vlak. Također, vaš let može biti odgođen zbog vremenskih uvjeta i kontrole zračnog prometa.

Osim toga, većina od zračne luke su dalje od centra grada nego željezničke stanice. Dakle, ako računate vrijeme putovanja do/od zračne luke i vrijeme za ukrcaj, postoji mala razlika između količine vremena utrošenog na brzi vlak i let.

Ako želite provesti više vremena u razgledavanju ili poslu, razmislite o noćnim vlakovima za spavanje. Ovi vlakovi vam to omogućuju uštedjeti cijenu hotelske sobe i da imate više slobodnog vremena tijekom dana.