Vlakovi Chengdu-Huaihua

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Između Chengdua i Huaihue prometuje 11 parova vlakova. Devet od njih su brzi vlakovi. Putnici u Huaihuu mogu se tamo prebaciti kako bi došli do/iz Fenghuangchenga.

Brzi vlakovi Chengdu–Huaihua

Brze činjenice

  • Udaljenost: 894 kilometara (556 milja)
  • terminali: Istočni željeznički kolodvor Chengdu , Južna željeznička stanica Huaihua
  • Trajanje: 5 sati
  • Glavna stajališta: Chengdu, Chongqing, Guiyang, Huaihua

Raspored brzih vlakova od Chengdua do Huaihue

(Ažurirano 9. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G2195 06:13 11:40 5 h 27 min
G2371 07:06 12:23 5 h 17 min
G2191 09:30 sati 14:59 5 h 29 min
G2163 15:48 21:55 5 h 57 min

Molim Zabilježite: Navedeni vlakovi samo su neki od vlakova u prometu. Raspored je samo za vašu referencu.



odakle dolaze crvene pande

Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored brzih vlakova Huaihua - Chengdu

(Ažurirano 9. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G2161 09:43 15:29 5 h 46 min
G1757 13:33 19:13 5 h 40 min
G2185 14:17 19:44 5 h 27 min
G2193 18:05 23:20 5 h 15 min

Cene karata za brzi vlak od Chengdua do Huaihue

Poslovna klasa Prvi razred Drugi razred
1379 JPY (200 USD) 735 JPY (107 USD 451 JPY (66 USD)

Vlakovi normalne brzine Chengdu–Huaihua

Brze činjenice

  • terminali: Željeznička stanica Chengdu, željeznička stanica Chengdu East, željeznička stanica Huaihua
  • Trajanje: 15 sati
  • Glavna stajališta: Chengdu, Chongqing, Huaihua

Raspored vlakova normalne brzine od Chengdua do Huaihua

(Ažurirano 9. ožujka 2020.)

kineska nova godina kuća za čišćenje
Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K488 12:37 03:58 sljedeći dan 15 h 21 min
K588 16:20 06:36 sljedeći dan 14 h 16 min
  • Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored vlakova normalne brzine od Huaihua do Chengdua

(Ažurirano 9. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K586 08:39 23:04 14 h 25 min
K487 02:54 17:18 14 h 24 min

Cijene karata za vlak normalnom brzinom od Chengdua do Huaihua

Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
359 JPY (52 USD) 228 JPY (33 USD) 124 JPY (18 USD)

Kako doći do drevnog grada Fenghuanga iz Huaihue

Udaljenost od Huaihue do Fenghuanga je oko 100 kilometara. Ako stignete na željeznički kolodvor Huaihua, uzmite taksi ili javni autobus 12 ili K12 (2 CNY) do autobusnog kolodvora Huaihua West za izravne autobuse za Fenghuang. Traje oko 1½ sata i košta 40 CNY.

povijest plavog i bijelog porculana

Ako stignete na južni kolodvor Huaihua, idite izravnim autobusom do Fenghuanga s autobusnog kolodvora u blizini željezničkog kolodvora.

povezani članci