Vlakovi Chengdu-Taiyuan

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Trenutno samo dva para brzih vlakova i dva para vlakova normalne brzine voze između Chengdua i Taiyuana. U špici sezone, molimo rezervirajte svoje ulaznice što je prije moguće. Vrijeme putovanja brzim vlakom je samo oko 7 sati. Ako je vaš proračun ograničen, preporučuju se noćni vlakovi normalne brzine.

Brzi vlakovi Chengdu–Taiyuan

Brze činjenice

  • Udaljenost: 1.237 kilometara (769 milja)
  • terminali: Istočna željeznička stanica Chengdu, Južna željeznička stanica Taiyuan
  • Trajanje: 7-8 sati
  • Glavna stajališta: Mianyang, Xi'an

Raspored brzih vlakova iz Chengdua za Taiyuan

(Ažurirano 8. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
D1904 07:53 15:59 8 h 6 min
D1906 15:17 22:51 7 h 34 min

Molim Zabilježite: Raspored je samo za vašu referencu. Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .



kineske karte za metak za vlak

Raspored brzih vlakova od Taiyuana do Chengdua

(Ažurirano 8. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
D1901 07:19 14:59 7 h 40 min
D1905 16:20 23:20 7 h

Cijene karata za brzi vlak od Chengdua do Taiyuana

Poslovna klasa Prvi razred Drugi razred
1325 JPY (189 USD) 707 JPY (101 USD) 441,5 JPY (63 USD)

Vlakovi normalne brzine Chengdu–Taiyuan

Brze činjenice

  • terminali: Željeznička stanica Chengdu, željeznička stanica Taiyuan
  • Trajanje: 23-26 sati
  • Glavna stajališta: Mianyang, Xianyang, Xi'an, Yan'an

Raspored vlakova normalne brzine od Chengdua do Taiyuana

(Ažurirano 8. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K546 07:39 09: 46 + 1 26 h 7 min
T8 08:40 07:21+1 22 h 41 min
  • Molim Zabilježite: Raspored je samo za vašu referencu. Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .
  • +1 znači da ćete stići drugi dan.

Raspored vlakova normalne brzine od Taiyuana do Chengdua

(Ažurirano 8. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K545 20:51 22: 25 + 1 25 h 34 min
T7 22:09 20: 36 + 1 22 h 27 min

Cijene karata za vlak normalnom brzinom od Chengdua do Taiyuana

Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
515 JPY (81 USD) 328 JPY (52 USD) 192 JPY (28 USD)

Savjeti za putovanja

1. Ako ne možete rezervirati kartu za izravan vlak od Chengdua do Taiyuana, možete razmislite o premještaju u Xi’an . Postoji više nego dovoljno izbora od Chengdua do Xi'ana i od Xi'ana do Taiyuana.

2. Također možete razmislite o letu . Postoji više od šest parova letova između Chengdua i Taiyuana svaki dan, a trajanje putovanja je oko 2 sata. Cijena zrakoplovne karte je oko 1.230 CNY.

Provjerite ima li ih popusti unaprijed. Ponekad možete pronaći vrlo dobre popuste, poput 60% popusta u travnju 2020.

Informacije o stanici

Udaljen je oko 12 kilometara (7 milja) od željezničke stanice Taiyuan South do centra grada. Do stanice prometuju sljedeći javni autobusi: 51, 501, 502, 807, 824, 849, 861 i 868.