Vlak Šangaj – Luoyang

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

I brzi vlakovi i vlakovi normalne brzine dostupni su između Šangaja i Luoyanga. U prometu je 14 parova brzih vlakova, uključujući 12 parova dnevnih brzih vlakova s ​​vremenom putovanja od 5 do 7,5 sati i 2 noćna brza vlaka u trajanju od 8,5 sati. U Šangaju voze brzi vlakovi na Šangaj / Šangaj Hongqiao željezničke stanice. U Luoyangu završavaju na željezničkoj stanici Luoyanglongmen.

Vlakovi normalne brzine traju 10,5 do 17 sati od Šangaja do Luoyanga i obrnuto. Djeluju na centralno smještenoj željezničkoj stanici u Šangaju i Željeznička stanica Luoyang .

Šangaj – brzi vlakovi Luoyang

Brze činjenice

  • Udaljenost: 940 kilometara (583 milje)
  • Terminali dnevnih G vlakova: željeznički kolodvor Šangaj Hongqiao (上海虹桥站), željeznički kolodvor Luoyanglongmen (洛阳龙门站)
  • Terminali noćnih D vlakova: željeznički kolodvor u Šangaju (上海站), željeznički kolodvor Luoyang (洛阳站)
  • Trajanje: dnevni G vlakovi: 5 do 7,5 sati; noćni D vlakovi: 8,5 do 9,5 sati

Raspored brzih vlakova od Šangaja do Luoyanga

(Ažurirano 4. ožujka 2020.)



zanimljivosti o dinastiji Han
Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G1970 06:10 11:46 5 h 36 min
G3176 06:32 13:10 6 h 38 min
G3180 06:42 13:22 6 h 40 min
G1974 07:17 12:59 5 h 42 min
G3164 09:44 16:48 7 h 4 min
G3152 11:29 18:57 7 h 28 min
G1924 11:34 17:22 5 h 48 min
G1928 12:55 18:47 5 h 52 min
G1822 15:40 21:21 5 h 41 min
G1936 16:12 21:27 5 h 15 min
G1940 17:06 22:14 5 h 8 min
D306 22:50 08:05 sljedeći dan 9 h 15 min
  • Gornji raspored je samo za vašu referencu. Provjerite ažurne rasporede od Šangaja do Luoyanga.

Raspored brzih vlakova od Luoyanga do Šangaja

(Ažurirano 4. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G3154 10:13 17:53 7 h 40 min
G3178 14:37 22:29 7 h 52 min
G1812 08:07 14:07 6 h
G1918 11:04 16:45 5 h 41 min
G1922 11:50 17:40 5 h 50 min
G1926 13:58 19:47 5 h 49 min
G1972 15:36 21:26 5 h 50 min
G3182 15:54 22:43 6 h 49 min
G1938 16:34 21:46 5 h 12 min
G1976 16:39 22:25 5 h 46 min
G1942 17:17 23:23 6 h 6 min
D308 21:48 06:20 sljedeći dan 8 h 32 min
D312 22:02 06:26 sljedeći dan 8 h 24 min
  • Gornji raspored je samo za vašu referencu. Provjerite ažurne rasporede Luoyanga za Šangaj.

Cijene karata za brzi vlak Šangaj – Luoyang

Vrsta vlaka Poslovna klasa Prvi razred Drugi razred
G Vlak 1691,5 JPY (243 USD) 889,5 JPY (128 USD) 548,5 JPY (79 USD)
Vrsta vlaka Mekani spavač Drugi razred
D Vlak 550 JPY (79 USD) 341,5 JPY (55 USD)

Redovni vlakovi Šangaj – Luoyang

Brze činjenice

  • terminali: željeznički kolodvor u Šangaju (上海站), željeznički kolodvor Luoyang (洛阳站)
  • Trajanje: 10 do 17 sati

Preporučeni redovni vlakovi od Šangaja do Luoyanga

(Ažurirano 3. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K738 14:04 07:06+1 17 h 2 min
K560 14:48 05:50 + 1 15 h 2 min
Z216 18:36 04: 47 + 1 10 h 11 min
Z40 19:41 06: 21 + 1 10 h 40 min
Z304 21:05 08:15+1 11 h 10 min
  • '+1' označava da vlak stiže sljedeći dan.
  • Ovi vlakovi se preporučuju jer iz Šangaja polaze noću, a u Luoyang dolaze rano ujutro, tako da možete imati više vremena za razgledavanje tijekom dana, a možete i uštedjeti hotelski račun. Ostali redoviti vlakovi prometuju tijekom dana, ili na odredište dolaze u ponoć.

Preporučeni redovni vlakovi Luoyang za Šangaj

(Ažurirano 3. ožujka 2020.)

botanički vrtovi Hong Konga
Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
Z42 01:34 11:59 10 h 25 min
K292 15:04 05:35+1 14 h 31 min
K362 16:07 05: 56 + 1 13 h 49 min
K736 19:34 12: 35 + 1 17 h 1 min
K558 22:41 13: 48 + 1 15 h 7 min
  • '+1' označava da vlak stiže sljedeći dan.
  • Ovi vlakovi su brži ili imaju bolje vrijeme polaska/dolaska kako biste imali više dana za razgledavanje.

Redovne cijene karata za vlak Šangaj – Luoyang

Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
426,5 JPY (62 USD) 290 JPY (42 USD) 141,5 JPY (21 USD)

Šangaj do Luoyanga Vlakom ili avionom?

Brzi vlak Redovni vlak Zrakoplov
Trajanje 5 do 7,5 sati 10,5 do 17 sati 2 sata
Cijena karte Prva klasa: 128 USD
Druga klasa: 79 USD
Mekani ležaj: 62 USD
Čvrsto spavanje: 42 USD
US-US0
Točnost Točan Povremena kašnjenja Povremena kašnjenja