Vlakovi Shenzhen-Zhuhai

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Trenutno samo dva para brzih vlakova prometuju između Shenzhena i Zhuhaija.

Brze činjenice

  • Udaljenost: 218 kilometara (135 milja)
  • Terminali: Shenzhen North Railway Station, Zhuhai Railway Station
  • Trajanje: 1½-2 sata
  • Glavne stanice: Guangzhou, Zhongshan

Raspored brzih vlakova iz Shenzhena za Zhuhai

(Ažurirano 15. svibnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje

D944



06:31

08:33

2 h 2 min

G6338

14:40

16:29

1 h 49 min

gdje je rijeka Jangce na karti

Napomena: raspored je samo za vašu referencu. Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored brzih vlakova od Zhuhaija do Shenzhena

(Ažurirano 15. svibnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje

G6340

17:06

19:04

1 h 58 min

D942

18:16

20:12

1 h 56 min

Cijena karata za brzi vlak Shenzhen-Zhuhai

Poslovna klasa Prvi razred Drugi razred

390–404,5 JPY (56–58 USD)

189,5 JPY (27 USD)

144,5 JPY (21 USD)

sretna nova godina 2021 rečenice

Savjet za putovanje

Ako niste mogli rezervirati jedan od gore navedenih izravnih vlakova, možete razmisliti o presjedanju u Guangzhouu. Više vlakova vozi od Shenzhena do Guangzhoua i od Guangzhoua do Zhuhaija.