Vlakovi Tianjin-Hangzhou

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Više od devet parova brzih vlakova dnevno prometuje između istočnog željezničkog kolodvora Hangzhou i zapadnog željezničkog kolodvora Tianjin ili južnog željezničkog kolodvora Tianjin. Omogućuju brzo i udobno putovanje između 5 i 7 sati.

Na ovoj trasi prometuje i osam parova vlakova normalne brzine, koji omogućuju sporije putovanje između gradova u trajanju od oko 13 do 21 sat.

lunarne želje za novu godinu

Brzi vlakovi Tianjin–Hangzhou

Brze činjenice

  • Udaljenost: 1.188 kilometara (738 milja)
  • terminali: Zapadna željeznička stanica Tianjin, Južna željeznička stanica Tianjin, Istočna željeznička stanica Hangzhou
  • Trajanje: oko 5-7 sati
  • Glavna stajališta: Dezhou, Jinan, Xuzhou, Nanjing, Huzhou

Raspored brzih vlakova od Tianjina do Hangzhoua

(Ažurirano 19. ožujka 2020.)



Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G51 06:52 12:20 5 h 28 min
G163 11:33 17:13 5 h 40 min
G167 13:23 18:38 5 h 15 min
G37 16:41 22:07 5 h 26 min
  • Napomena: Gore navedeni vlakovi samo su neki od vlakova u prometu. Raspored je samo za vašu referencu.
  • Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored brzih vlakova od Hangzhoua do Tianjina

(Ažurirano 19. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G1224 08:31 14:14 5 h 43 min
G168 11:39 17:37 5 h 58 min
G166 15:12 20:21 5 h 9 min
G446 16:39 22:40 6 h 1 min

Cijene karata za brzi vlak od Tianjina do Hangzhoua

Poslovna klasa Prvi razred Drugi razred
1559,5 JPY (224 USD) 832 JPY (120 USD) 494 JPY (71 USD)

Vlakovi normalne brzine Tianjin–Hangzhou

Brze činjenice

  • terminali: Željeznički kolodvor Tianjin, Zapadni željeznički kolodvor Tianjin, željeznički kolodvor Hangzhou, istočni željeznički kolodvor Hangzhou
  • Trajanje: 13-21 sat
  • Glavna stajališta: Dezhou, Jinan, Xuzhou, Nanjing, Wuxi, Suzhou

Raspored vlakova normalne brzine od Tianjina do Hangzhoua

(Ažurirano 19. ožujka 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K347 06:04 02:34 20 h 30 min
K335 11:30 06:58 19 h 28 min
Z175 11:51 05:54 18 h 3 min
Z281 20:40 sati 12:23 15 h 43 min
  • Napomena: Gore navedeni vlakovi samo su neki od vlakova u prometu. Raspored je samo za vašu referencu.
  • Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored vlakova normalne brzine od Hangzhoua do Tianjina

(Ažurirano 19. ožujka 2020.)

kalkulator zodijačkog znaka datum rođenja
Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
Z176 13:30 sati 04:24 14 h 54 min
Z282 17:04 09:03 15 h 59 min
K336 18:30 sati 14:40 20 h 10 min
K552 20:12 15:42 19 h 30 min

Cijene karata za vlak normalnom brzinom od Tianjina do Hangzhoua

Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
538 JPY (77 USD) 342 JPY (49 USD) 180,5 JPY (26 USD)

Brzi vlakovi Tianjin–Hangzhou u odnosu na vlakove normalne brzine

Ako imate gust raspored , vrlo se preporučaju brzi vlakovi. Ako želite doživjeti noćno putovanje vlakom, možete kupiti kartu za spavanje kako biste uživali u vremenu. Karta za noćni vlak može vam uštedjeti vrijeme tijekom dana za razgledavanje, a može vam uštedjeti i troškove hotela za jednu noć.

vrsta kineske vize

U usporedbi s vlakovima normalne brzine, brzi vlak opcija između Tianjina i Hangzhoua bit će bolja. Brzi vlakovi oduzimaju manje vremena, a sadržaji u njima su puno bolji. Također su u većini slučajeva točni.

Osim toga, nudi drugi razred na brzom vlaku više prostora za noge nego u ekonomskoj klasi na letu. Stoga većina ljudi smatra da je vožnju brzim vlakom ugodnije nego letjeti.

Svi vlakovi normalne brzine su klimatizirani, s jastukom i dekom za svaki krevet. Među noćnim vlakovima između gradova, Z vlakovi su puno bolji .

Z vlakovi su brzi vlakovi bez zaustavljanja ili vlakovi koji staju samo na velikim kolodvorima, tako da ova vrsta vlaka nudi razumnije trajanje putovanja od K vlakova.