Vlakovi Wuhan-Guilin

Rezervacija karata za vlak u Kini Molimo izaberite

Guilin je jedno od najboljih turističkih odredišta na svijetu. Šesnaest parova vlakova prometuje dnevno između Wuhana i Guilina. Osam parova su brzi G vlakovi, a ostalih osam parova su Z i K vlakovi normalne brzine.

Shanghai Peking metak vlak

Brzi vlakovi Wuhan–Guilin

Brze činjenice

  • Udaljenost: 1075 kilometara (668 milja)
  • terminali: Željeznička stanica Wuhan, željeznička stanica Guilin North
  • Trajanje: 4-5 sati
  • Glavne stanice: Chibi, Yueyang, Changsha, Zhuzhou, Hengyang, Yongzhou

Raspored brzih vlakova od Wuhana do Guilina

(Ažurirano 2. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G431 07:06 12:06 5 h
G439 10:14 15:10 4 h 56 min
G435 13:29 18:19 4 h 50 min
G2065 14:49 19:48 4 h 59 min
  • Molim Zabilježite: Gore navedeni vlakovi samo su neki od onih u prometu. Raspored je samo za vašu referencu.
  • Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored brzih vlakova Guilin za Wuhan

(Ažurirano 2. travnja 2020.)



Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
G436 08:14 12:51 4 h 37 min
G422 10:55 15:56 5 h 1 min
G530 14:12 18:19 4 h 7 min
G432 17:43 22:42 4 h 59 min

Cijena karata za brzi vlak od Wuhana do Guilina

Vrhunska klasa Prvi razred Drugi razred
1085 JPY (155 USD) 558 JPY (80 USD) 348,5 JPY (50 USD)

Vlakovi normalne brzine Wuhan–Guilin

Brze činjenice

  • terminali: Željeznička stanica Wuchang, željeznička stanica Guilin North
  • Trajanje: 8½-11½ sati
  • Glavna stajališta: Chibi, Yueyang, Changsha, Zhuzhou, Hengyang, Yongzhou

Raspored vlakova normalne brzine od Wuhana do Guilina

(Ažurirano 2. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K1627 00:42 12:17 11 h 35 min
Z5 02:58 11:23 8 h 25 min
Z285 07:55 16:17 8 h 22 min
K457 17:13 04: 06 + 1 10 h 53 min
  • +1 znači da ćete stići drugi dan.
  • Molim Zabilježite: Gore navedeni vlakovi samo su neki od onih u prometu. Raspored je samo za vašu referencu.
  • Ako želite ažurirane rasporede, možete koristiti alat za pretraživanje na vrhu ove stranice ili pretražiti putem naše usluge karata za vlak Kina Highlights .

Raspored vlakova normalne brzine od Guilina do Wuhana

(Ažurirano 2. travnja 2020.)

Broj vlaka Odlazak Dolazak Trajanje
K458 04:02 15:47 11 h 45 min
Z336 14:02 22:49 8 h 47 min
K22 18:30 sati 07:08 12 h 38 min
Z286 21:28 06:12 8 h 44 min

Cijena karata za vlak normalnom brzinom od Wuhana do Guilina

Mekani spavač Tvrdi spavač Tvrdo sjedalo
525 JPY (75 USD) 287 JPY (41 USD) 152,5 JPY (22 USD)

Vlakovi Wuhan–Guilin u odnosu na letove

Noćni vlakovi normalne brzine između Wuhana i Guilina poželjne su opcije za jeftine putnike. Vlakovi će uštedjeti hotelski račun za jednu noć. Imajte na umu da će karta za spavanje putovanje učiniti ugodnijim.

The brzi vlakovi su najpovoljnija opcija između gradova. Uzimaju manje vremena, a sadržaji na brodu su puno bolji. Također su u većini slučajeva točni. Za putovanje od oko 5 sati, viša klasa sjedala učinit će putovanje ugodnijim.

Jedan par izravni letovi prometuje između gradova svakodnevno, s trajanjem putovanja u jednom smjeru od 1½ sata. Mogućnosti leta su vrlo ograničene; stoga raspored možda neće odgovarati vašem rasporedu.